Witamy w salonie Hairco


Mamy przyjemność powitać Was na nowo powstałej stronie naszego ekologicznego zakładu fryzjerskiego - Hairco. Mieścimy się w centrum miasta, na warszawskim Powiślu.

DLACZEGO ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA PROWADZENIE STRONY i SKLEPU?

Przede wszystkim dlatego, że chcemy dzielić się z Wami nowinkami ze świata trendów fryzjerskich, a także ciekawostkami na temat ekologicznej i naturalnej pielęgnacji włosów. To nasza pasja! 

Zależy nam także na szerzeniu świadomości wśród naszych klientów. Chcemy, by byli pewni, że dzięki naszym, w pełni ekologicznym produktom i usługom, dbają o swoje włosy najlepiej! 

 

CZEGO DOWIECIE SIĘ, DZIĘKI NASZYM WPISOM?

 

Przede wszystkim tego, jak rozsądnie i skutecznie dbać o swoje włosy. To właśnie one stanowią wizytówkę dla wielu kobiet. Mężczyźni także przywiązują wagę do wyglądu i zdrowia swoich włosów. 

Przewidywanie trendów koloryzacyjnych to nasza praca, ale i autentyczna pasja! Zdradzimy Wam, co będzie modne w kolejnych sezonach, a także podzielimy się wiedzą na temat aktualnych trendów w fryzurach. Przygotujemy co ciekawsze metamorfozy wykonane przez naszych stylistów, i opiszemy ich przebieg.

 

KIM JESTEŚMY?

 

Jesteśmy mocnym i zgranym teamem. Dzięki wzajemnej współpracy, pozostajemy kreatywni i nieustannie się rozwijamy. Coraz to nowe wyzwania motywują nas do poszukiwań i eksperymentów. Wykonujemy swoją pracę z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Jesteśmy naprawdę dumni, że nasze starania doceniło już tak wielu klientów!