Trendy na jesień - modne cięcia


W zeszłym tygodniu szukaliśmy inspiracji na jesienną koloryzację, więc dziś zajmiemy się trendami w strzyżeniu! Na jaką długość zdecydować się w tym sezonie? Czy rządzić będą asymetryczne cięcia, a może łagodne długie fryzury?

Blunt bob

Wariacja klasycznego boba, w wersji „blunt”, czyli „tępe cięcie”. Idealne rozwiązanie dla posiadaczek cienkich włosów, którym trzeba nadać objętość. Fryzura staje się lekka, a wrażenie obciążenia znika. Idea fryzury opiera się na wrażeniu, jakby włosy były obcięte tępymi nożyczkami, do tego kosmyki są równej długości.

 Długi „shag”

Jedna z popularniejszych krótkich fryzur w dłuższej wersji. Cięcie jest odważne, włosy mocno pocieniowane, co nadaje im objętości i nadaje łobuzerskiego charakteru.  Jeśli cierpisz na brak czasu, od fryzury oczekujesz delikatnego odmłodzenia, ale nie chcesz się decydować na drastyczne cięcie- zapraszamy na Powiśle, gdzie stworzymy "shaga” stworzonego wprost dla Ciebie!

Długość idealna

Jeśli jesteś posiadaczką długich włosów, na pewno wiesz, że prym wciąż wiedzie długość „do obojczyka”.  Jest romantyczna i dziewczęca, pozbawia „ciężkości” jaką charakteryzują się długie włosy, z którymi ciężko żyć, zwłaszcza gdy za oknami deszczowo i wilgotno. Wciąż jednak masz długie włosy, co dla fanek warkoczy i koków jest podstawą dobrej zabawy, a do tego jest idealną podstawą pod hollywoodzkie fale, które zrobią wrażenie na każdym wielkim wyjściu.

Grzywka

Grzywka dodaje kobiecie uroku i dziewczęcego wdzięku. Nic więc dziwnego, że w tym sezonie grzywki wracają na pierwszy plan. Na pokazie mody Emporio Armani modelki prezentowały się we fryzurach z prostymi, ciężkimi i gęstymi grzywkami.  Przeważały te sięgające niemal do oczu. Należy jednak pamiętać, że grzywka ma przede wszystkim pasować do twarzy. W doborze tej jedynej idealnej z całą pewnością pomoże Ci jeden z naszych specjalistów w salonie Hairco!

Włosy świeżo obcięte, zafarbowane... co dalej? W przyszłotygodniowym poście opowiemy jak czesać się tej jesieni i jak dbać o włosy, aby nie straciły blasku z jakim opuściły salon fryzjerski!