Trendy na jesień 2017- koloryzacja


Sezon jesienny oficjalnie rozpoczęty, swetry i botki pomału wychodzą z szaf… a co z fryzurą? Jeśli wciąż nie masz pomysłu na swoje włosy w tym sezonie- śpieszymy z pomocą. Prezentujemy jesienne trendy ze światowych wybiegów, największych modowych blogów i głów gwiazd showbiznesu. 

Dziś zajmiemy się kwestią jesiennej koloryzacji:

Flamboyage

Ta technika farbowania pozostaje w łasce kolejny sezon. Decydując się na nią, można dobrać kilka tonów, które stworzą niepowtarzalny kolor. Możemy bazować na kolorze naturalnym, lub odważyć się na coś zupełnie innego. Efekt jest bardziej naturalny, niż w przypadku klasycznego baleyage- we włosach powstają trójwymiarowe multikolory przypominające refleksy stworzone przez słońce. Jeśli więc twój gorący urlop trwał zdecydowanie za krótko na stworzenie naturalnych pasemek- możesz uzyskać go w salonie i cieszyć się letnim, lekkim i przede wszystkim naturalnym efektem mimo jesiennej aury.

„Średni” brąz

Kolor do niedawna pomijany, uważany za zbyt zwyczajny teraz wraca do łask. Jest romantyczny, bardzo twarzowy i kojarzy się z jesiennymi wieczorami. Jeśli to twój naturalny kolor włosów-wystarczy porządna pielęgnacja w salonie, żeby twój brąz po lecie odzyskał naturalny blask. Jeśli potrzebujesz większej zmiany, świetnie sprawdzą się refleksy.

Rudości

W tym sezonie rudogłowych szczególnie upodobał sobie Alessandro Michelle (Gucci). Modele i modelki podczas jego pokazu prezentowali na głowach płomienne odcienie, które uzupełniały jesienne stroje.

Jesienią zawładną odcienie rudości od miedzi, przez ciepły kasztan, aż po marchewkę i ognistą czerwień. Jeśli nie jesteś posiadaczką naturalnie rudych włosów- nie ma się czym martwić. W salonie kolorysta dobierze odpowiedni odcień, które zgra się nie tylko z jesienną garderobą, ale także podkreśli twój typ urody.

Naturalny, srebrny, platynowy- blond

W kwestii wyboru blondu na ten sezon sprawa nie jest prosta, ale nie ma też szans na nudę. Na wybiegach i głowach gwiazd pojawiają się przeróżne wariacje- od naturalnych blondów charakteryzujących się cgłodnymi tonami, przez ekstrawagancką platynę, aż po wariacje wpadające w srebro. Znów też dajemy szansę efektowi sombre, cieniując blond na całej długości nadając mu bardzo naturalny efekt.

Mamy nadzieję, że choć trochę ułatwiliśmy kwestię jesiennej koloryzacji. Jeśli jednak wciąż wahasz się na jakie cięcie zdecydować się w tym sezonie, zapraszamy na kolejną część jesiennych inspiracji już za tydzień!