Trendy na jesień 2017- fryzury i uczesania


Po każdej wizycie u fryzjera, z nowym kolorem i cięciem, wciąż co rano stajemy przed dylematem „co by tu z nimi zrobić”. Oto najgorętsze trendy fryzurowe tego sezonu! 

Romantyczne upięcia

Idealne dla posiadaczek włosów długich i półdługich; efektowne ale i wygodne dawno przestały być czesane wyłącznie na wesela i wieczorowe wyjścia. Taką fryzurę charakteryzują nieregularne sploty i luźne wiązania, a co najważniejsze można ją stworzyć za pomocą spinki-motylka i kilku wsuwek w 5 minut. Świetnie sprawdzi się wypuszczenie z fryzury krótszych kosmyków okalających twarz czy grzywki. Warto zwrócić uwagę na produkty, którymi przygotowujemy włosy do takiej fryzury, gdyż włosy nie mogą być obciążone i utracić swojej naturalnej objętości. O dobór produktów zapytaj swojego fryzjera przy najbliższej wizycie w Hairco.

Wysokie upięcie

Modne zarówno w wersji kucyka, jak i kucyka/koczka na czubku głowy wraz z rozpuszczoną resztą włosów. Wariant pierwszy zdecydowanie bardziej elegancki, ale i wygodny. Druga wersja na luzie, świetna gdy chcemy się trochę „odmłodzić”.  Obie ze względu na zebranie włosów z okolic twarzy bardzo ją wyszczuplają.

Idealnie proste, idealnie gładkie

Ten trend stosuje ostatnimi czasy m.in. Kim Kardashian. Najlepiej prezentuje się on na włosach o prostej linii strzyżenia, jednak włosy cieniowane również można stylizować w ten sposób. Najczęściej tej fryzurze towarzyszy przedziałek na środku. Włosy są mocno wyprostowane i wygładzone, tworząc lśniącą taflę. Do takiej fryzury stosujemy profesjonalne produkty nabłyszczające, uważając jednak by ich nadmiarem nie stworzyć efektu przetłuszczonych włosów.

Płaskie fale

Zarówno dla posiadaczek długich włosów, jak i tych z „bobem” lub „shagiem”. Jeśli do tej pory kręciłaś włosy okrągłą lokówką, przygotuj się na zmiany. W tym sezonie królują płaskie fale- efekt, który idealnie odwzorujesz za pomocą prostownicy! Jeśli nie wiesz jak robić fale za jej pomocą, zapytaj w Hairco przy najbliższej wizycie w naszym salonie na Powiślu.

Opaski, kokardy, wstążki

Dodatki wracają do gry! Nie tylko mogą zastąpić inną biżuterię i uzupełnić stylizację, ale także zastąpić układanie i ułatwić tworzenie fryzury. Kokarda na wysokim kucyku doda dziewczęcego wdzięku. Jeśli nie mamy czasu układać włosów świetnie sprawdzi się jodełkowa opaska w stylu Chanel. Do romantycznych upięć, niskich kucyków czy koków będą pasować atłasowe kokardy.