Jakie fryzury ślubne będą modne w tym sezonie?


Twój ślub zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż nie wiesz, na jaką fryzurę postawić? A może masz zaszczyt być świadkową i nie masz pomysłu na ciekawe uczesanie? Specjalnie dla Was, ekologiczny fryzjer Hairco przygotował listę najmodniejszych fryzur ślubnych na ten rok! 

FALE I LOKI

Nieustannym powodzeniem cieszą się fale i lekkie, naturalne loki. Dzięki nim włosy wyglądają na dodatkowo uniesione, a przy tym nie spłaszczają one owalu głowy.

Fale i loki ciekawie wyglądają na przykład przy delikatnym upięciu do góry. Może to być swobodny kok, zebrany z górnych kosmyków.

Ta fryzura idealnie sprawdzi się w przypadku zarówno dłuższych włosów, jak i tych nieco krótszych.

KOKI 

Ta fryzura zarezerwowana jest już dla posiadaczek nieco dłuższych włosów. Aby kok był idealnie spięty, włosy powinny sięgać przynajmniej do łopatek.

Ta fryzura to klasyczny wybór ślubnych ceremonii. Wygląda efektownie, a przy tym prosto i ciekawie. W razie wydostania się jakichś niesfornych kosmyków, wystarczy jedna wsuwka, by uratować fryzurę!

WARKOCZE

To upięcie, podobnie jak kok, cieszy się sporym powodzeniem wśród panien młodych i ich gości. Jest to fryzura jednocześnie romantyczna, jak i niezwykle kobieca. Warkocz można puścić po plecach, albo kreatywnie spiąć go na karku.

We włosy można wpiąć kwiaty lub inne ozdoby, które będą dodatkowym urozmaiceniem upięcia. 

Te trzy propozycje to hit tego sezonu ślubnego! Warto jednak je modyfikować i dodawać im trochę od siebie. Pamiętajcie jednak, aby fryzura pozostawała w zgodzie ze stylizacją, jaką dobierzecie na ten konkretny dzień. Trendami fryzjerskimi, podobnie jak modą, można się bawić. Sprawmy zatem, by ten jeden, wyjątkowy dzień stał się naprawdę wyjątkowy i efektowny!