Ekologiczne farby Davines


Nasz eko fryzjer, mieszczący się w Warszawie na Powiślu, Hairco, używa do koloryzacji włosów tylko naturalnych i ekologicznych farb Davines. Produkty tej marki pozbawione są amoniaku, wosków oraz substancji zagęszczających. To właśnie w ich składzie tkwi sekret skuteczności i ochrony Waszych włosów. Oto krótka lista zasad producentów Davines - my się nimi inspirujemy!

 

OPAKOWANIA

Farby wykorzystywane w naszym salonie, zamknięte są w tubkach wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu. Producenci stawiają również nacisk na jak najmniejsze zużycie surowców w czasie produkcji. 

SKŁADNIKI

Producentom farb Davines, podobnie jak nam, najbardziej zależy na ekologicznej zawartości farb. W tym celu, do wykonania potrzebnej mikstury, wykorzystywany jest m.in. ekstrakt z orzecha laskowego, który odpowiedzialny jest za objętość, lub hydrokreatyna, która podnosi odporność włosów. Wszystkie, wykorzystywane składniki, to dokładnie przemyślana kompozycja zdrowych i ekologicznych substancji.

RÓŻNORODNOŚĆ

Szeroka dostępność całej gamy produktów linii Davines, to wspaniała okazja do eksperymentów. Klienci mogą wypróbować każdą z proponowanych przez firmę farb, i mieć jednocześnie pewność, że stawiają na sprawdzoną jakość. Żadna z farb nie zawiera amoniaku, więc włosy pozostają zdrowe i witalne po każdej koloryzacji!

ODŻYWKI I SZAMPONY

Producenci zalecają swoim klientom także używanie szamponów i odżywek z ich ekologicznej linii. Dzięki nim, kolor będzie utrzymywał się na włosach dłużej. To wspaniałe uzupełnienie koloryzacji. Szampony podtrzymają intensywność farby, a odżywki nadadzą włosom sprężystości, gęstości i połysku.

ETYKA I ZAUFANIE

Podobnie jak my, firma Davines stawia na wzajemny szacunek, komunikację i najważniejsze - na zaufanie. To ono sprawia, że każdy koloryzator czuje spełnienie i motywację do dalszego pracy i nauki.

Tych pięć zasad sprawia, że koloryzacja farbami Davines to świetna inwestycja w kondycję włosów. To właśnie u nas możesz dokonać koloryzacji i sprawdzić, jak działają produkty firmy Davines! Zajrzyj do zakładki "rezerwacje" i zapisz się już dziś!