Blond w najlepszym stylu


Heart of Glass oferuje kompletną pielęgnację włosów z czterema produktami: szamponem, odżywką, maską do włosów i rozświetlającym fluidem termoochronnym.


Wszystkie produkty z tej linii mają na celu podkreślenie głębi koloru włosów blond. Utrzymując wizję piękna bez naruszania równowagi ekologicznej, nowa kolekcja Heart of Glass utworzona została w całości przy użyciu energii ze źródeł odnawialnych. Wszystkie produkty są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla, a butelki wykonane są z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego.

 

Niebieski szampon i odżywka dla podkreślenia piękna Twoich włosów blond 

Może jesteś już przyzwyczajona do używania fioletowego szamponu do włosów blond, ale zarówno szampon, jak i odżywka z tej linii mają bardzo wyjątkowy kolor: indygo blue.

Ten żywy odcień szamponu Heart of Glass pochodzi z naturalnego ekstraktu owoców Jagua, ekologicznych upraw w Kolumbii. Błękit z ekstraktu Jagua gwarantuje delikatne chromatyczne zrównoważenie odcieni i jest idealny do wszystkich rodzajów blond włosów. Po ekspozycji na słońcu, chlorze w basenie lub po słonej wodzie, produkty Heart of Glass pomogą Ci ożywić naturalny połysk i witalność.


Jako bonus: Szampon można używać przy każdym myciu, ponieważ nie ma ryzyka przeciążenia chromatycznego.

WZMACNIAJĄCA TARCZA

Sheer Glaze Heart of Glass - fluid termiczny zawiera nowy naturalny składnik aktywny — opatentowany w Davines Labs — pozyskiwany z jodły skandynawskiej.

Ta „tarcza ochronna” pochodzi z włókien drzew rosnących w ekologicznych lasach. Wzmacnia, nawilża i uelastycznia włosy, chroniąc je przed wysoką temperaturą. Pomaga przedłużyć trwałość Twojej fryzury.

EKSTRAKT Z NASION BAOBABU, NAWILŻANIE BEZ SZKODLIWYCH SILIKONÓW


Formuła Heart of Glass została wzbogacona naturalnym ekstraktem z nasion Baobabu.

Davines Heart of Glass - Intensywny zabieg rozświetlający do włosów blond jest najlepszą naturalną alternatywą odżywiania włosów bez użycia szkodliwych substancji silikonowych.

Ekstrakt z baobabu pozyskujemy z afrykańskich plantacji baobabu, uprawianych ekologicznie, nie naruszających równowagi ekologicznej.

 

 

KOMPLEKS WIĄZAŃ BIACIDOWYCH


Kompleks molekuł stworzony i opatentowany w Davines Labs - Intense Treatment i Rich Conditioner - bogata odżywka. Biacidic Bond Complex ma nadzwyczajny wpływ na włosy, wzmacnia je, zapobiega łamliwości, jednocześnie pomaga w naprawianiu uszkodzeń.

 

Natura i nauka: Twoi sprzymierzeńcy we wzmacnianiu, regenerowaniu i odżywianiu włosów.