O nas

NASZA HISTORIA

HAIRCO to ekologiczny fryzjer. Wszystkie produkty używane w salonie oraz oferowane zabiegi są oparte na naturalnych składnikach pochodzących z ekologicznych upraw. Na miejscu sporządzane są Eko- maski odżywcze do włosów, a wszystkie usługi wykonują przeszkoleni w tym kierunku fryzjerzy-styliści.

Wnętrze HAIRCO zostało urządzone z materiałów powtórnie przetworzonych, zgodnie z zasadą 3R reduce, recycle, reuse, czyli ograniczaj, przetwarzaj i wykorzystuj ponownie.

Po dłuższym okresie stosowania produktów naszpikowanych chemią wiele osób świadomie wraca do natury, zdając sobie sprawę z negatywnego wpływu niektórych składników na zdrowie i środowisko. Coraz częściej liczyć zaczyna się jakość produktów, a nie ich nadmierna ilość, zgodnie z zasadą ” więcej nie znaczy lepiej”.

Wyrzucanie i marnowanie staje się niemodne, a świadome decyzje w trakcie zakupów coraz bardziej powszechne.

HAIRCO to pracownia dla osób ceniących sobie wysoką jakość, osób, które przywiązują wagę do wyglądu, ale też i do zdrowia. Usługi oferowane w HAIRCO to najlepszy dowód na to, że troska o środowisko i zrównoważony rozwój nie musi oznaczać kompromisów jakościowych. Można połączyć doskonałą pielęgnację z produktami ekologicznymi i funkcjonalnym, przyjemnym wnętrzem. Dobroczynne i długotrwałe działanie naturalnych olejków, wyciągów roślinnych i ziół jest znacznie zdrowsze i lepsze dla włosów niż doraźne efekty jakie dają chemiczne wzbogacane szampony i odżywki dostępne w drogeriach i salonach fryzjerskich.

Do koloryzacji oraz stylizacji w HAIRCO używane są produkty marki DAVINES, które nie zawierają amoniaku, wosków oraz substancji zagęszczających.

Kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią powinny zwracać szczególną uwagę na stosowane produkty

Substancje chemiczne powszechnie wykorzystywane w kosmetykach, mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie dziecka. Stąd wiele Pań wyraża obawy przed wizytą u fryzjera. Teraz mają możliwość zadbać o piękny wygląd i jednocześnie czuć się bezpieczne.

HAIRCO jest to połączenie ekologicznego, zdrowego podejścia do włosów i pełnego profesjonalizmu naszych fryzjerów-stylistów.

Reasumując, to właśnie robimy w HAIRCO- zapewniamy równowagę składników odżywczych włosom i odbudowujemy je jeśli uległy zniszczeniu.

FRYZJERZY

utalentowani, młodzi, eko

BARTEK WOJTASIŃSKIfryzjer
ROBERT BIGUSfryzjer
IZABELA TARGASZEWSKAfryzjer
ROMAN TOMASZEWICZfryzjer
MARTA JAGIEŁAfryzjer
HAIRCO

REFERENCJE

Naszych Klientów