Blog

Pewnie wiele z Was przy okazji pielęgnacji włosów zastanawiało się, jak częste mycie służy Waszym włosom i skórze głowy. Oczywiście idealną receptę daje tylko obserwowanie swoich włosów-  częstotliwość powinna zależeć od ich rodzaju, stanu skóry głowy, stosowanej pielęgnacji i stylizacji. Jeśli nie macie pewności jaki jest wasz typ włosów i jak często powinniście je myć- zapytajcie przy najbliższej wizycie w salonie fryzjerskim Hairco na Powiślu.

Zima to trudny czas nie tylko dla naszego samopoczucie, ale też wyglądu. Pielęgnacja włosów ukrywanych co dzień pod czapką to nie lada wyzwanie, dlatego w salonie Hairco na warszawskim Powiślu służymy radą i pomocą w trakcie zimowych zmagań z włosami. Jeśli wdrożyłyście już w życie porady z ostatniego posta, czas na krok drugi: fryzury, które pomogą Ci wyglądać świetnie w czapce i po jej zdjęciu.

W zeszłym tygodniu na blogu Hairco Ekofryzjer zastanawialiśmy się nad wyborem szczotki do włosów, jako jednego z najważniejszych elementów codziennej pielęgnacji. Szczotka jest najpopularniejszym akcesorium do rozczesywania i modelowania włosów. Co więc z grzebieniem i czy w ogóle jest on nam potrzebny?

W pielęgnacji włosów, oprócz codziennego stosowania odżywek i regularnych wizyt w salonie, ważnym elementem jest używanie sprzętów dostosowanych do naszego typu włosów. Jednym z nich jest oczywiście szczotka do włosów. Jeśli masz wątpliwości jaką szczotkę wybrać, poproś o ocenę kondycji włosów jednego z naszych specjalistów w salonie Hairco na warszawskim Powiślu.